ODA E FIZIOTERAPEUTEVE TË KOSOVËS - KOSOVO CHAMBER OF PHYSIOTHERAPISTS

Home AKTIVITETET E ANTARËVE

AKTIVITETET E ANTARËVE

AKTIVITETET

Të nderuar anëtarë të OFTK-së Ju njoftojmë që Oda e Fizioterapeutëve të Kosovës, ka bërë të gjitha përgaditjet për mbajtjen e Simpoziumit të Parë Ndërkombëtar i cili do tē mbahet online me datë 21.11.2020. Në ditët në vijmë do të publikojme dhe agjenden Me respekt, OFTK
Të nderuar anëtarë të Odës së Fizioterapeutëve të Kosovës, Ju njoftojmë që sot me datë 02.10.2020, mbyllet aplikimi për Simpoziumin e parë Ndërkombëtar Shkencorë të Fizioterapisë. Të gjithë ata anëtarë që ende nuk janë regjistruar e kanë mundësinë e regjistrimit edhe sot në web faqen/ www.oftk-ks.org. Anëtarët që janë regjistruar për Simpozium nga data 03.10.2020 deri më datë 31.10.2020,...

0
Regjistrohu

0

Na ndiqni

20,359FansLike
3,506FollowersFollow
18,900SubscribersSubscribe

Lajmet e funditë