ODA E FIZIOTERAPEUTEVE TË KOSOVËS - KOSOVO CHAMBER OF PHYSIOTHERAPISTS

Home Authors Posts by hmisini@gmail.com

hmisini@gmail.com

8 POSTS 0 COMMENTS

Njoftim

0
Ndahet nga jeta fizioterapeuti Adem Brahimaj Sot kemi pranuar lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të kolegut tonë z. Adem Brahimaj, në emër të Odës së Fizioterapeutëve të Kosovës shprehim ngushëllimet më të sinqerta familjarëve të së ndjerit dhe të gjithë kolegëve me rastin e vdekjes të njërit nga fizioterapeutet e gjeneratës së parë të fizioterapisë. Ne si OFTK Ademin...
Lista-e-anetareve-te-fshire-nga-regjistri-i-anetaresimit-ne-OFTK-1Download

Njoftim

0
Të nderuar anëtarë të Odës së Fizioterapeutëve të Kosovës, Ju njoftojmë që afati i rregullt për  pagesë  të anëtarësisë vjetore  për vitin 2021, është deri me 31.03.2021. Lusim të gjithë anëtarët që të hyjnë në web faqen  http://oftk-ks.org të kyçen me username dhe password për  të tërhequr faturën për pagesë. Pasi të përfundoni pagesën, fletëpagesën duhet ta ngarkoni në profilin tuaj. Për me...
Kryetar i OFTK-së - President of OFTK Tel: +38344775152 e-mail: feim.gashi@oftk-ks.org

0
KOMC shkolla e ultratingullit
Kryetar - President Kryetar i Këshillit Drejtues - Chairman of the Board of Directors Tel: +38344775152 e-mail: feim.gashi@oftk-ks.org feim.ga@gmail.com
Odat e Profesionistëve Shëndetësor në bashkë-koordinim me Federatën e Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës (FSShK), si organizata që përfaqësojnë interesat profesionale dhe socio-ekonomike të profesionistëve shëndetësor të Republikës së Kosovës, në mbledhjen e përbashkët të përfaqësuesve, të mbajtur me 01 korrik 2020, në nivel të kryetarëve, kanë analizuar njoftimin e Gjykatës Kushtetuese të Republikës së Kosovës lidhur me vlerësimin...

Na ndiqni

20,359FansLike
3,506FollowersFollow
18,900SubscribersSubscribe

Lajmet e funditë