ODA E FIZIOTERAPEUTEVE TË KOSOVËS - KOSOVO CHAMBER OF PHYSIOTHERAPISTS

Home Authors Posts by Feim Gashi

Feim Gashi

102 POSTS 0 COMMENTS
Fillimisht falënderojmë të gjithë anëtarët e OFTK-së si dhe profesionistët tjerë shëndetësorë, për pjesëmarrjen dhe në të njëjtën kohë ndihmën në mbarëvajtjen e kësaj Konference, ku ishte një përvojë e mirë për ne. Pjesëmarrës në këtë Konferencë ishin 638 persona që e bënë edhe më madhështore këtë event i cili ishte i një rëndësie të madhe për ne. E themi...
 Të drejtat, përgjegjësitë dhe respektimi i Kodit etik në fushën e Fizioterapisë në Kosovë dhe rajon
Të nderuar anëtarë të Odës së Fizioterapeutëve të Kosovës, Ju rikujtojmë që afati i rregullt për  pagesë  të anëtarësisë vjetore  për vitin 2022, është deri me 31.03.2022. Lusim të gjithë anëtarët që të hyjnë në web faqen zyrtare të OFTK-së  www.oftk-ks.org  të kyçen me username dhe password për  të tërhequr faturën për pagesë. Pasi të përfundoni pagesën, fletëpagesën duhet ta ngarkoni në profilin tuaj...

Njoftim

0
Sot kemi pranuar lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të kolegut tonë z. Drinor Gashi, ku në emër të Odës së Fizioterapeutëve  të Kosovës shprehim ngushëllimet më të sinqerta familjarëve të së ndjerit dhe të gjithë kolegëve me rastin e vdekjes të anëtarit tonë Vdekja e parakohshme e fizioterapeutit z.Drinor Gashi ka prekur gjithë̈ komunitetin, familjen dhe miqtë. Ne si...
Zyrtarët e OFTK-së takojnë Ministrin e Shëndetësisë z.Latifi Në ambientet e Ministrisë së Shëndetësisë, kryetari i Odës së Fizioterapeutëve të Kosovës, Feim Gashi, me bashkëpunëtorë ka takuar ministrin Prof. Dr. Rifat Latifi, me të cilin kanë diskutuar për punën dhe sfidat që po i përcjellin në këtë kohë. Kryetari i OFTK-së Gashi e ka njoftuar në detaje ministrin për situatën e...
RREGULLORE-PER-FUSHEVEPRIMIN-DHE-KOMPETENCAT-E-KOMISIONIT-PER-CESHTJE-ETIKE-1Download
RREGULLORE-PER-EDUKIMIN-E-VAZHDUESHEM-PROFESIONALDownload
RREGULLORE-PER-CAKTIMIN-E-RROGAVE-DHE-MEDITJEVE-NE-OFTKDownload
RREGULLORE-MBI-PUNEN-E-KESHILLIT-ETIK-TE-ODES-SE-FIZIOTERAPEUTEVE-TE-KOSOVES-Download
RREGULLORE-MBI-PUNEN-E-ORGANEVE-KOLEGJIALE-TE-ODES-SE-FIZIOTERAPEUTEVE-TE-KOSOVESDownload

Na ndiqni

20,359FansLike
3,505FollowersFollow
18,900SubscribersSubscribe

Lajmet e funditë